
Pedesetak migranta krenulo je u poslijepodnevnim satima prema GP Izačić, granici Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Među njima nalaze se i djeca.
Oglas
Kako javlja reporterka N1 Snežana Mitrović, trenutno se nalaze kod mjesta Repušine na zaobilaznici oko Bihaća, nekih 15 kilometara od granice.
https://twitter.com/Snejkicaa/status/1054388190184947713
"Border Croatia", ponavljaju migranti sa ruksacima na leđima.
Među migrantim koji su krenuli ka granici nalaze se i djeca koja su preumorna i na pauzama koriste svaku priliku da zaspu.
https://twitter.com/Snejkicaa/status/1054384897245229057
Kako kažu, ostat će na granici Izačić koliko god bude trebalo.
https://twitter.com/Snejkicaa/status/1054383587758358528
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas