Oglas

Migrante prebacuju iz voza u autobuse (VIDEO)

author
N1 BiH
24. okt. 2018. 15:34
>
15:40
Untitled
N1 | N1

Migranati koji su u ranim jutarnjim satima stigli u Bihać Talgo vozom prezale u autobuse u kojima će biti vraćeni u Sarajevo, javlja reporterka N1 Adisa Imamović.

Oglas

Oni će biti smješteni u centar Ušivak koji je danas počeo sa radom.

Ministarstvo sigurnosti BiH će također osigurati veći broj mjesta u Azilantskom centru u Delijašu za prijem migrantskih porodica sa djecom.

Ministarstvo sigurnosti BiH, na ovaj način želi u nadolazećim hladnijim danima pružiti što bolju zaštitu za najugroženije kategorije migranata. Iz ministarstva podsjećaju da se za ovu namjenu već koriste hotel “Sedra“ u Cazinu i centar Salakovac kod Mostara.

https://twitter.com/adisa_imamovic/status/1055059908297703424

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama