Oglas

SNSD zvanično predložio mandatara za sastav Vlade RS

author
N1 BiH
13. nov. 2018. 12:37
>
12:43
Sequence 01.Still012
Srna | Srna

U Banjaluci je održana sjednica Izvršnog komiteta SNSD-a kojoj je prisustvovao lider te stranke Milorad Dodik, potpredsjednica SNSD-a Željka Cvijanović, generalni sekretar Luka Petrović i ostalo rukovodstvo partije.

Oglas

Ovo je bila prva sjednica Izvršnog komiteta SNSD-a nakon održanih izbora.  Portparol SNSD-a Radovan Kovačević kazao je da su u ovoj stranci zadovoljni rezultatima izbora.

"Ostajemo ubjedljivo najjača stranka u Republici Srpskoj, ali i Bosni i Hercegovini. Izvršni komitet je donio odluku da je prijedlog mandatara za sastav Vlade RS Radovan Višković", kazao je Kovačević.

dr4f7mgx4aeeo9b-214883.jpeg
N1 | N1

Izvršni komitet SNSD-a je donio smjernice za razgovore sa svim koalicionim parnerima.

"Vjerujemo da će dio većine biti SNSD, SP, DNS, NDP i grupa Obrena Petrovića, te da će Vlada ubrzo biti formirana", kaže Radovan Kovacčević.

Nakon sjednice Izvršnog komiteta SNSD-a, u Palati Republike uslijediće sastanci funkcionera SNSD-a, predvođenih Miloradom Dodikom, sa čelnicima SP-a, DNS-a i Ujedinjene Srpske.

Delegacije SNSD-a i SP-a trebalo bi da se sastanu u 11.30 sati, sastanak sa DNS-om biće održan u 13.00, a sa Ujedinjenom Srpskom u 14.00 sati.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama