Tokom konstituirajuće sjednice Narodne skupštine Republike Srpske, poslanik SDS-a Nebojša Vukanović se obratio Skupštini. Tom prilikom podsjetio je na presedan koji se desio prije četiri godine, kada su dva poslanika promijenili stranu da bi se formirala parlamentarna većina. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas