Oglas

VIDEO Govor koji je obilježio konstituirajuću sjednicu NSRS

author
N1 BiH
19. nov. 2018. 20:24
>
20:26
Nebojša Vukanović
N1 | N1

Nebojša Vukanović, poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske, komentarisao je danas na konstituirajućoj sjednici ovog tijela da ga je sramota što sjedi pored lidera NDP-a Dragana Čovića kojeg je nazvao "efendijom".

Oglas

"Mene je sramota što sjedim u istom redu sa efendijom Čavićem i to moramo ovdje danas javno da kažem. Ja sam bio u kampanji sa gospodinom Krsmanovićem, koji je svaki dan pričao o tome kako je pripremio VIP ćeliju za Dodika, a danas Krsmanović, Čavić i ostali izdajnici vode potpuno drugu priču", kazao jem Vukanović.

"Efendija je riječ za gospodin, nema nikakv smisao. Tu imate i gospodina koga treba pohvaliti, doktora Krsta Jandrića koji je ostao principijelan", naveo je Vukanović. 

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama