Nebojša Vukanović, poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske, komentarisao je danas na konstituirajućoj sjednici ovog tijela da ga je sramota što sjedi pored lidera NDP-a Dragana Čovića kojeg je nazvao "efendijom". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas