Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković uputio je telegram saučešća rukovodstvu Kompanije „Boksit“ Milići, povodom rudarske nesreće u kojoj su život izgubila dva rudara. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišePredsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković uputio je telegram saučešća rukovodstvu Kompanije „Boksit“ Milići, povodom rudarske nesreće u kojoj su život izgubila dva rudara. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas