Oglas

Višković: Duboko me pogodila vijest o rudarskoj nesreći u Srebrenici

author
FENA
22. mar. 2019. 22:09
>
22:14

Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković uputio je telegram saučešća rukovodstvu Kompanije „Boksit“ Milići, povodom rudarske nesreće u kojoj su život izgubila dva rudara. Pročitaj više

Oglas