Ostaci fašizma još su tu, ali u povampirenom obliku
Prošlo je 70 godina otkako je Sarajevo slobodan grad. Okupator je otjeran, ali ostaci fašizma još su tu. Neki kažu u povampirenom obliku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeProšlo je 70 godina otkako je Sarajevo slobodan grad. Okupator je otjeran, ali ostaci fašizma još su tu. Neki kažu u povampirenom obliku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas