
U Memorijalnom centru Potočari – Srebrenica održan je četvrti sastanak Organizacionog odbora za obilježavanje 11. jula 1995. godine 20. godišnjice genocida nad Bošnjacima "SZ UN-a " Srebrenica.
Oglas
[caption id="attachment_120717" align="alignnone" width="750"]
[caption id="attachment_120717" align="alignnone" width="750"]
Načelnik Općine Srebrenica istakao je i to da broj žrtava genocida koje će biti ukopane 11. jula nije veliki.
''Mi možemo apelovati na porodice da prihvate da se njihovi članovi porodica ukopaju. Još uvijek tražimo više od hiljadu žrtava, apsolutno nestalih, za koje nemamo nikakave podatke'', dodao je Duraković na kraju izlaganja.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas