Oglas

Srebrenica: Održan sastanak povodom obilježavanja 11. jula

author
N1 Info
20. apr. 2015. 16:22
>
16:31
Odbor
RTV Srebrenica | RTV Srebrenica

U Memorijalnom centru Potočari – Srebrenica održan je četvrti sastanak Organizacionog odbora za obilježavanje 11. jula 1995. godine 20. godišnjice genocida nad Bošnjacima "SZ UN-a " Srebrenica.

Oglas

[caption id="attachment_120717" align="alignnone" width="750"]

[caption id="attachment_120717" align="alignnone" width="750"]

Načelnik Općine Srebrenica istakao je i to da broj žrtava genocida koje će biti ukopane 11. jula nije veliki.

''Mi možemo apelovati na porodice da prihvate da se njihovi članovi porodica ukopaju. Još uvijek tražimo više od hiljadu žrtava, apsolutno nestalih, za koje nemamo nikakave podatke'', dodao je Duraković na kraju izlaganja.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama