U izolaciji 15 uposlenih u goraždanskom Domu zdravlja
Nakon što je povrđeno da je vozač goraždanskog Doma zdravlja "dr. Isak Samokovlija“ pozitivan na koronavirus, jučer je testirano više zdravstvenih radnika koji su bili s njim u kontaktu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas