Dodik: Džaferović zloupotrijebio Predsjedništvo i obmanuo državnike
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik uputio je pismo kolegi iz Predsjedništva Šefiku Džaferoviću u kojem je ukazao da je slanjem pozivnica pojedinim zvaničnicima da prisustvuju komemorativnom skupu u Potočarima zloupotrijebio poziciju i samu instituciju Predsjedništva. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas