Oglas

Emir Hadžihafizbegović za N1: Prošao sam pakao, korona nije bolest već Sotona

author
N1 BiH
11. aug. 2020. 20:08
>
20:29

Emir Hadžihafizbegović, bh. glumac, oporavio se od korona virusa. U Danu uživo na N1 je ispričao - pakao kroz koji je prošao. Korona virus je za njega Sotona, kako je istakao, a sama borba sa COVID-19 - egzorcizam. Pročitaj više

Oglas