Oglas

Džaferović uputio telegram Trumpu: Želim da se što prije oporavite

author
FENA
03. okt. 2020. 14:19
>
14:27
sefik
N1 | N1

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović uputio je telegram predsjedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu J. Trumpu u kojem je, uime Predsjedništva BiH, njemu i prvoj dami SAD-a uputio iskrene želje za što brži oporavak.

Oglas

- Nadam se da ćete period boravka u karantinu provesti bez komplikacija, te da ćete na što lakši način prevazići ovaj izazov i u što skorijem roku u potpunosti ozdraviti.

Uz najbolje želje Vama, Vašoj porodici i američkom narodu – navodi se u telegramu koji je predsjedavajući Predsjedništva BiH Šefik Džaferović uputio predsjedniku SAD-a, saopćeno je iz Predsjedništva BiH.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama