Džaferović uputio telegram Trumpu: Želim da se što prije oporavite
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović uputio je telegram predsjedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu J. Trumpu u kojem je, uime Predsjedništva BiH, njemu i prvoj dami SAD-a uputio iskrene želje za što brži oporavak. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas