Oglas

Džaferović uputio telegram Trumpu: Želim da se što prije oporavite

author
FENA
03. okt. 2020. 14:19
>
14:27

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović uputio je telegram predsjedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu J. Trumpu u kojem je, uime Predsjedništva BiH, njemu i prvoj dami SAD-a uputio iskrene želje za što brži oporavak. Pročitaj više

Oglas