Trivić: Izvinjavam se biračima koji se osjećaju izdanim, ostajem u NSRS
Poslanica PDP-a Jelena Trivić osvojila je ubjedljivo najviše glasova među odbornica na proteklim izborima, ali neće sjesti u Skupštinu Grada Banjaluka iako su je građani izabrali. Odlučila je ostati u Narodnoj skupštini RS, a govoreći za N1 izvinila se biračima koji se "na neki način osjećaju iznevjerenim". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas