Skijaška sezona na Bjelašnici trebala bi početi 12. decembra
Skijaška sezona na sarajevskoj olimpijskoj planini Bjelašnici trebala bi početi 12. decembra, saopštili su za Anadoliju iz Kantonalnog javnog preduzeća (KJP) ZOI '84 OCS, koje upravlja Olimpijskim centrom Bjelašnica-Igman. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas