Oglas

Nazija nekoliko kostiju drugog sina ukopava u subotu

author
N1 BiH
09. jul. 2015. 15:31
>
15:34
nazija
N1 | N1

Tabuti s posmrtnim ostacima 136 žrtava, koji će 11. jula biti ukopani u Memorijalnom centru u Potočarima, danas će biti prevezeni u Potočare.

Oglas

Kamion je krenuo iz Visokog, a zaustavljao se u Vogošći i Sarajevu. Veliki broj građana ispratio je tabute, kako u Visokom tako i u Sarajevu. U Potočare bi trebali stići u poslijepodnevnim satima. Dženaza će biti obavljena u subotu 11. jula, u 13 sati.

"Pratim sina. Čekala sam 20 godina. Ukopala sam još jednog i muža. Ovo je treći sin. Nekoliko košćica ukopavam, šta ću", izjavila je Nazija Kotovac.

"Mi smo došli od žalosti. Nemamo nikog ovdje od roda. Nismo iz Srebrenice. Došli smo samo da ispratimo žrtve, radi tuge i bola", rekla je Zejda Bektić.



Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama