
Tabuti s posmrtnim ostacima 136 žrtava, koji će 11. jula biti ukopani u Memorijalnom centru u Potočarima, danas će biti prevezeni u Potočare.
Oglas
Kamion je krenuo iz Visokog, a zaustavljao se u Vogošći i Sarajevu. Veliki broj građana ispratio je tabute, kako u Visokom tako i u Sarajevu. U Potočare bi trebali stići u poslijepodnevnim satima. Dženaza će biti obavljena u subotu 11. jula, u 13 sati.
"Pratim sina. Čekala sam 20 godina. Ukopala sam još jednog i muža. Ovo je treći sin. Nekoliko košćica ukopavam, šta ću", izjavila je Nazija Kotovac.
"Mi smo došli od žalosti. Nemamo nikog ovdje od roda. Nismo iz Srebrenice. Došli smo samo da ispratimo žrtve, radi tuge i bola", rekla je Zejda Bektić.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas