Radni ručak u Torontu
Bećirović razgovarao s visokim zvaničnicima Kanade o jačanju saradnje sa BiH
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović je, na poziv generalne guvernerke Kanade Louise Arbour, prisustvovao radnom ručku, na kojem je razgovarao i s ministrom finansija i nacionalnih prihoda Kanade François-Philippeom Champagneom, saopćeno je iz Bećirovićevog ureda. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas