Iz GSS-a Mostar se izvinili građanima što nije bilo javnog dočeka

Iz Gorske službe spašavanja Mostar su se izvinili građanima jer oni kao stanica nisu organizovali nikakvu vrstu javnog dočeka prilikom njihovog povratka iz Turske u koju su otišli kako bi pomogli u spašavanju onih koji su ostali pod ruševinama nakon razornih zemljotresa koji su 6. februara pogodili ovu zemlju i Siriju.
Oglas
"Molimo vas da shvatite da članovi grupe koji su bili na misiji u Turskoj iza sebe imaju neprospavane noći, stravične slike te užasno težak put nazad kući, te Vas molimo da razumijete da smo željni svojih najmilijih, tople i čiste garderobe te tuša. Oprostite nam unaprijed, te veliko hvala svima na dobrim namjerama, al ipak prvo idemo da vidimo svoje porodice i da se pošteno odmorimo", naveli su iz GSS-a.
Zatim su poručili građanima da se vide nekom drugom prilikom.
"Nadamo da ćete nas u budućnosti na misije ispraćati na isti način na koji ste htjeli da nas dočekate. Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način podržali nas odlazak", zaključili su iz GSS-a.
Podsjetimo, danas se u Bosnu i Hercegovinu vratilo na desetine spasilaca koji su otputovali u Tursku i zajedno sa kolegama kako iz regije i svijeta izvršavali svoju misiju spašavanja.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas