Iz GSS-a Mostar se izvinili građanima što nije bilo javnog dočeka
Iz Gorske službe spašavanja Mostar su se izvinili građanima jer oni kao stanica nisu organizovali nikakvu vrstu javnog dočeka prilikom njihovog povratka iz Turske u koju su otišli kako bi pomogli u spašavanju onih koji su ostali pod ruševinama nakon razornih zemljotresa koji su 6. februara pogodili ovu zemlju i Siriju. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas