Oglas

Izetbegović: Dodik je snimao naš razgovor, pozivam ga da objavi kompletnu snimku

author
N1 BiH
24. jun. 2026. 15:08
bakir-i-dodik-2-227183.format-webp.width-1200
N1 BiH

Predsjednik SDA Bakir Izetbegović, oglasio se nakon što je Milorad Dodik objavio da su telefonski razgovarali.

Oglas

"Nakon sinoćnjeg intervjua na Federalnoj televiziji, u kojem sam ponovio da se Milorad Dodik mora ukloniti iz politike, onako kako to nalaže sudska presuda, i da je najveća štetočina u Bosni i Hercegovini, danas sam odgovorio na njegov nervozni telefonski poziv.

Sve što mislim, što sam i do sada javno govorio o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga, ponovio sam mu i tokom telefonskog razgovora.

S obzirom na to da je razgovor od strane Dodika očigledno sniman, pozivam ga da snimak ne cenzuriše, već da ga u cijelosti objavi." napisao je Izetbegović.

Ranije tokom dana Dodik je reagovao na izjave lidera SDA Bakira Izetbegovića, poručivši da je „otporan na prijetnje“ te da je odlučio direktno kontaktirati svog političkog rivala kako bi razjasnili nesuglasice.

"Bakir se sinoć u svom strahu ohrabrio da mi prijeti. Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečene stvari. Zato sam pozvao Bakira da mi kaže u čemu je njegov problem. Rekao je da će pozvati u 13 časova", naveo je Dodik u objavi na društvenim mrežama.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama