N1 saznaje: Vojnici Vojske Srbije bili i jučer u Bratuncu
Vojnici Vojske Srbije defilirali su i jučer u Bratuncu, prilikom obilježavanja godišnjice stradanja Srba u podrinjskom kraju. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeVojnici Vojske Srbije defilirali su i jučer u Bratuncu, prilikom obilježavanja godišnjice stradanja Srba u podrinjskom kraju. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas