Oglas

Otvorene bašte u KS; zadovoljni i građani i ugostiteljski radnici

Da li je vrhunac trećeg vala pandemije virusa korona iz nas? Doktori se nadaju poboljšanju, vjeruju da je najgore prošlo, a dobar pokazatelj bi mogla biti situacija u Kantonu Sarajevo, gdje je od danas dozvoljen rad u baštama ugostiteljskih objekata. Dozvoljen je rad fitness centara i teretana. Mjere je ublažila i RS, u školske klupe vraćeni su đaci starijih razreda. Pročitaj više

Oglas