Sindikat i uposlenici Doma zdravlja Bihać održali štrajk upozorenja
Sindikati doktora medicine i stomatologije, te nezavisnih zdravstvenih radnika u Domu zdravlja Bihać danas su i jednoiposatnim štrajkom upozorenja ukazali na neuslovnost i nesigurnost zgrade oštećene u prošlogodišnjem potresu, odnosno nemogućnost adekvatnog zbrinjavanja pacijenata u takvim uslovima za rad. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas