Oglas

Stanivuković o Dodikovom ataku na Jelenu Trivić: Sve smo to prošli i pobijedili

author
N1 AUTHOR
28. okt. 2021. 13:02
dsgfaadsgf
N1 | N1

Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković kometarisao jučerašnje nastupe Predsjedništva BiH Milorada Dodika u NSRS.

Oglas

Dodik se jučer posvađao za mnogo poslanika iz opozicije, a naoričito grubo gvorio i vrijeđao poslanicu Jelenu Trvić čije je ime izgovorio, prema nezvaničnim izvorima, preko četrdeset puta. Svaki put je to bilo u negativnom kontekstu uz uvrede i omalovažavanje.

Gradnonačelnik Banja Luke na svom Facebook profilu je napisao:

"Nas dvoje i dalje vodimo važne bitke na dva fronta, Jelena u Narodnoj skupštini Republike Srpske, ja u Skupštini Grada. Sve ono što je Dodik izgovorio jednoj ženi, majci i profesorici, velikom borcu za bolje sutra, ali i ostalim poslanicima, mojim saborcima iz reda opozicije, je nešto što smo prošli već nekoliko puta, pa zajedno pobijedili u Banjoj Luci", napisao je Stanivuković.

Dodao je da je, zato, ovakav nastup Milorada Dodika vjesnik da će opozicija naredne godine pobijediti i na nivou Republike Srpske.

"Nastavljamo još snažnije da bijemo ove važne bitke", napisao je Stanivuković.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama