Oglas

Vukanović za N1: Pozdrav sa Dodikom je kao sa anakondom, to je jedno zlo

author
N1 AUTHOR
03. nov. 2021. 17:29
>
19:26

Narodni poslanik u NSRS Nebojša Vukanović gostuje u Danu uživo na N1 gdje komentariše aktuelnu političku situaciju.

Oglas

Odmah na početku gostovanja je kometarisao Milorada Dodika.
"Jedna od stvari sa kojom se ponosim je da se nikad nisam pozdravio sa Miloradom Dodikom. Rukovanje sa njim je kao sa anakondom Postoji samo jedan vitalni nacionalni interes u RS a to je da njegovo stranku skinemo sa vlasti i vrijeme će pokazati ili SNSD ili Republika Srpska. To je jedna kukavica."

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=n1danuzivobih03112021160000011302200011502520-n1info-ba-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="4595114"]

O ratu u BiH


"Oni opstaju na vlasti zahvaljujući strahu. Ovdje nema rata niti ima ko da ratuje ali je cilj zaplašiti naord, reći dobro je ne puca se. Republika Srpska nema robne rezerve ti nemaš konzerve, a hoćeš da ratuješ." kazao je Vukanović.

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=vukanovic-n1info-ba-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="4595153"]

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama