1960-ih su mnogi prijavljivali da su vidjeli NLO-e. Pentagon objavio o čemu se radilo
Nagli porast broja viđenja NLO-a u 1960-ima vjerojatno je uzrokovan testovima naprednih američkih špijunskih zrakoplova i svemirske tehnologije, stoji u najnovijem izvješću Pentagona. Dužnosnici su objavili da "nema dokaza" da je američka vlada imala interakcije s vanzemaljcima. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas