Namirnica koju biste trebali često jesti nakon što navršite 30
Nakon navršene 30. godine važno je obratiti pozornost na prehrambene navike koje mogu pridonijeti dugoročnom zdravlju. Jedna od preporuka nutricionista jest svakodnevna konzumacija oraha. Ovi su orašasti plodovi bogati omega-3 masnim kiselinama, antioksidansima i vlaknima, što ih čini iznimno korisnima za zdravlje srca i mozga. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas