Najviše preminulih od korona virusa u jednom danu u Sjevernoj Makedoniji
U Sjevernoj Makedoniji umrlo je još 11 osoba od korona virusa, najviše u jednom danu do sada, i broj preminulih od te zaraze je porastao na 233, saopštio je ministar zdravlja Venko Filipče. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas