VIDEO
Građani Novog Sada na adresi gradonačelnika Mićina: "Pumpaj"
U Novom Sadu večeras je počelo novo okupljanje građana, a na skup su prvi stigli biciklisti. Građani su došli do zgrade u kojoj živi gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas