Gegić pružio dobru partiju, Paris bolji od Budućnosti

Košarka 08. feb 202322:17 0 komentara
euroleaguebaskteball.net

U 14. kolu Eurokupa Paris je na svom terenu dočekao Budućnost. Na kraju je franucski tim slavio rezultatom 103:87.

Paris je pokazao kvalitetnu igru, a već nakon prve četvrtine su vodili sa 27:19. Do poluvremena su se domaći uspjeli odlijepiti na dvocifrenu razliku. Francuski tim je nastavio sa odličnim izdanjem u drugom dijelu i veoma brzo je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Bh, košarkaš Amar Gegić postigao je 10 poena uz 2 asistencije. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Bagarin sa 22 poena.

Sa druge strane, Kenan Kamenjaš je postigao dva poena, a Atić i Lazić su utakmicu završili bez postignutog poena.