NBA zvijezda bijesna zbog poraza udarila Bogdanovića, reprezentativac Srbije ga u nevjerici gledao (VIDEO)

Košarka 26. mar 202421:15 0 komentara
Brett Davis-USA TODAY Sports

Bogdan Bogdanović je sa Atlanta Hawksima uspio da nadoknadi minus od 30 poena protiv Boston Celticsa i dođe do nevjerovatne pobjede, ali je na kraju meča došlo do veoma ružne scene.

Bogdanović je timu iz Massachusettsa ubacio 22 poena uz četiri pogođene trojke, dodao je i četiri skoka, tri asistencije, jednu ukradenu loptu, i bio je jedan od najzaslužnijih za nevjerovatan preokret.

Naime, sredinom druge četvrtine Boston je imao plus od ogromnih 68:38, ali je ekipa Atlante uspjela da od tog momenta zaigra znatno bolje, prije kraja poluvremena smanji na 12 poena razllike (74:56), a potom u četvrtoj četvrtini i preokrene (97:96).

Uslijedila je velika borba, a upravo je Bogdanović pogotkom za preokret na 1:17 pre kraja (115:114) trasirao put ka pobjedi od 120:118.

Kada je utakmica završena, igrači su se pozdravljali na terenu, pa je tako Bogdanović prvo razmijenio uz osmjeh nekoliko riječi sa Letoncem Kristapsom Porzingisom, da bi potom krenio ka Brownu.

Brown je Atlanti ubacio 24 poena, a kako su Celticsi doživjeli poraz iako su imali 30 poena viška vidno nezadovoljna zvijezda ovog tima je krenula ka klupi, tom prilikom udarivši Bogdanovića, što je reprezentativac Srbije propratio uz nevjericu.