Barca u krizi, treći meč uzastopno bez pobjede

Nogomet 29. sep 201818:08 > 18:09
Ilustracija

Fudbaleri Barcelone još jednom su razočarali svoje navijače i trećem uzastopnom meču u La Ligi nisu uspjeli da pobjede.

Katalonci su na Camp Nou odigrali neriješeno 1: 1 sa Atletico Bilbaom i poslije remija sa Gironom i senzacionalnog poraza od Leganesa nastavili sa blijedim partijama.

Barcelona je i dalje lider sa 14 bodova, Real Madrida ima jedan manje, Atletico Madrid, Alaves i Espanol po 11, ali situacija bi mogla da se promjeni poslije večerašnjeg velikog derbija Madrida.

Gosti su poveli u 41. minutu poslije centaršuta Susaete, a De Markos je savladao Ter Stegena. Domaćin je zaigrao bolje u nastavku, ulazak Lionela Messija u igru u 55. minutu popravio je igru aktuelnog šampiona.

Coutinho je imao šut u prečku u 62. minutu, Messi je u 75. pogodio stativu (šesti put ove sezone), a domaćin je ipak izbjegao poraz nakon što je u 84. minutu Munir postigao gol poslije asistencije Mesija.

U 91. minutu Rakitić je poslije dodavanja Messija imao šansu, ali je ostalo 1:1.

Bilbao je propustio priliku da dođe do pobjede u Barceloni posijle 17 godina.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.