Barca tek u produžetku slomila trećeligaša!

Nogomet 04. jan 202323:56 0 komentara
Barcelona FC Twitter

Barcelona je prošla u četvrtfinale Kupa kralja nakon što je nakon produžetaka pobijedilia trećeligaški Inter City 4:3.

Na Camp Municipal Antonio Solanu bila je prava golijada. Prvi gol pao je već u četvrtoj minuti kada je za vodstvo Barcelone zabio Araujo. Ostao je taj rezultat sve do 59. minute kada je izjednačio Soldevila.

Dembele je bio precizan za novo vodstvo Katalonaca 2:1 u 66. minuti. Ali, opet je bio precizan Soldevila, izjednačio je u 74. Raphinha je tri minute kasnije poentirao za novo vodstvo Xavijeve momčadi, no u 86. minuti hattrick je upisao Soldevila i odveo svoju momčad u produžetke. On je i prvi igrač koji je Barceloni zabio hattrick još od Mbappea 2021. godine.

Za kraj muka Barcelone protiv trećeligaša pobrinuo se Ansu Fati zabivši u 104. minuti za 4:3.

Rakitićeva Sevilla ranije je zabila pet golova trećeligašu Linaresu. Ivan Rakitić igrao je od prve minute, ali je zamijenjen u 73. minuti.

#social-embed_2

Atletico Madrid slavio je protiv Ovieda 2:0, a Mallorca je poslije prdoužetaka prošla Pontevedru (0:2). Real Sociedad je plasman dalje ostavrio gostujućem pobjedom protiv Logrones, pogotkom Roberta Navarra i Alaves je minimalnim trijumfom ostavrio prolaz protiv Valladolida.