Bivši selektor BiH Ivaylo Petev debitovao na klupi Ludogoretsa u ludom meču

Nogomet 12. mar 202315:40 0 komentara
FK Ludogorets

Bivši selektor Ivaylo Petev vratio se na klupu Ludogoretsa i ostvario pobjedu u odličnom meču 23. kola Prve lige Bugarske protiv Cherno Morea sa 3:2.

Ismail Isa Mustafa doveo je Cherno More do prednosti u 8. minutu, kada mu je Alex Fernandez asistirao za gol.

Kiril Despodov vratio je stvari na početak na dodavanje Ighora Thiaga.

Novu prednost gostima ponovo donosi Isa, a drugu asisteciju upisuje Fernandez za 1:2 u prvom poluvremenu.

Nisu se predavali igrači Ivayla Peteva, pa je Despodov u 75. minuti iz penala izjednačio na 2:2.

Konačnih 3:2 hattrickom krunisao je meč Despodov za pobjedu u debiju nekadašnjeg selektora Bosne i Hercegovine.

Petevova ekipa se sada približa na bod od CSKA Sofije na prvom mjestu, koja ima 54 i utakmicu manje.