Bizarna scena: Kapiten Udinesea se sudario sa trenerom Lazija, Sarri ostao bez naočara (VIDEO)

Nogomet 12. mar 202410:52 0 komentara
Screenshot

Bizarna scena desila se tokom meča 28. kola Serije A između Lacija i Udinesea (1:2), kada se fudbaler Ignazio Pussetto sudario sa trenerom Mauriziom Sarrijem.

Pussetto je krenuo u napad blizu leve aut linije, gdje je stajao i Sarri. Nakon duela sa odbranom Lazia, Pussetto je završio van terena i direktno je udario u Sarrija.

Odmah su obojica završili na terenu, a Sarri je ostao i bez naočara u tom momentu.

Uspio je trener Lazia ubrzo da ustane i da provede duel do kraja meča pored terena.

Udinese je poveo u 47. minutu golom Lorenza Lucce, a dva minuta kasnije Lautaro Gianneti je postigao autogol i izjednačio.

Pobjednički gol je postigao Srbin, Lazar Samardžić, a tokom meča desila se i scena koja je mnoge iznenadila.

Udinese je ostvario četvrtu pobedu u prvenstvu i 13. je na tabeli sa 27 bodova.

Lazio je pretrpio treći uzastopni poraz, ukupno 12. i zauzima deveto mjesto sa 40 bodova.