Braga utišala Atinu, Young Boys ostvario ogroman uspjeh

Nogomet 29. aug 202323:02 0 komentara
Braga/Facebook

Večeras su odigrane tri uzvratne utakmice play-offa Lige prvaka, a grupnu fazu izborili su Young Boys i Braga.

Young Boys je na svom terenu savladao i izborio plasman u grupe Lige prvaka. Švicarci su poveli u 23. minuti preko Ittena da bi pet minuta kasnije Seck pogodio svoju mrežu.

Odmah na početku drugog poluvremena Ugrinić je pogodio za 3:0 i postalo je jasno da će Young Boys ostvariti veliki uspjeh.

Najviše drame bilo je u Grčkoj gdje je Panathinaikos dočekao Bragu. Portugalci su prvi meč riješili su svoju korist, a Panathinaikos je uz pomoć navijača imao ambiciju da dođe do pobjede.

Domaći su napadali i tražili porlazak dalje. Ipak, hladan tuš za domaće stigao je na samom kraju utakmice. Bruma je u 83. minuti pogodio za 0:1 i tako donio svom timu plasman u Ligu prvaka.