Dal Varešanović nastavlja igrati u sjajnoj formi, eurogolom donio pobjedu Rizesporu (VIDEO)

Nogomet 06. jan 202413:26 0 komentara
Çaykur Rizespor/Facebook

U okviru 19. kola turske Super lige, Rizespor je danas na domaćem terenu savladao Hatayspor rezultatom 2:0.

Rizespor je danas na stadionu Caykur Didi ugostio Hatayspor, a nakon 90 minuta igre domaći su slavili rezultatom 2:0.

Heroj Rizespora bio je bh. reprezentativac Dal Varešanović. Svojim majstorskim pogotkom pomogao svojoj ekipi da dođe do nove pobjede i tako se probije na visoku 5. poziciju na tabeli.

Dalu je to bio 6 ovosezonski ligaški pogodak čime je uz napadača Adolfa Gaicha postao najbolji strijelac ekipe.

Tačku na “i” u finišu susreta stavio je Ibrahim Olawoyin koji je postigao pogodak za 2:0.

Za Hatayspor je nastupio i bivši mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Armin Hodžić, koji je odigrao svih 90 minuta u porazu svog tima.