Demirović asistent u dramatičnom meču Augsburga i Borussije

Nogomet 19. aug 202317:47 0 komentara
Facebook/Augsburg

Augsburg i Borussija iz Monchengladbacha odigrali su spektakularan meč koji je završen 4:4.

Prvi gol zabio je Monchengladbach u 13. minuti, strijelac je bio Itakura, a to mu je i prvi gol u Bundesligi. Na 2:0 u 27. minuti povisio je Čvančara. Preokret Augsburga započeo je Rexhbecaj dvije minute kasnije kada je zabio za smanjenje vodstva Gladbacha na 2:1.

Za povećanje vodstva Gladbacha na 3:1 u 37. precizan je bio Ngoumou, no četiri minute kasnije na 3:2 smanjio je Bauer.

Kapiten Demirović upisao prvu asistenciju za Augsburg u sezoni (VIDEO)

Za izjednačenje precizan je krajem prvog poluvremena bio Michel iz penala.

U 76. za preokret i vodstvo Augsburga zabio je Vargas. U 97. minuti Gladbachu je dosuđen jedanaesterac te je precizan za izjednačenje i podjelu bodova bio Čvančara.

Freiburg je slavio na gostovanju Hoffenheimu 2:1. Autogolom Attila Szalai je donio prednost Freiburgu, a u završnici prvog dijela na za 2:0 pogodio je Sallai. Hoffenheim je u drugom poluvremenu samo smanjio preko Kabaka.

Najlakši posao imao je Stuttgart, koji je savladao Bochum 5:0. Goste je načeo Guirassy, a dotukli su ih Zagadou, dva puta Silas i na kraju još jednom Guirassy.

Wolfsburg je sve dileme protiv novog bundesligaša Heidenheima riješio u prvom poluvremenu. Danac Wind je bio dva puta precizan za tri boda za ekipu koju predvodi sa klupe Niko Kovač.

Sjajan dvoboj odigrali su Bayer Leverkusen i Leipzig u derbiju prvog kola Bundeslige. Domaći su slavili 3:2 pred punom Bay arenom.

Seriju golova je otvorio Frimpong poslije sjajnog dodavanja Bonifacea u 24. minuti. Samo 11 minuta kasnije na 2:0 povisio je Tah. Dani Olmo je potvrdio da je u strašnoj formi i golom glavom je smanjio na 2:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Wirtz je u 64. minuti na asistenciju raspoloženog Frimponga ponovo odveo Bayer na plus dva, ali je Openda golom glavom u 71. minutu vratio neizvjesnost u utakmicu.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad.