Demirovićev Augsburg gubio 2:0 pa zabio pet golova

Nogomet 22. okt 202320:08 0 komentara
Augsburg FC

Nogometaši Augsburga prekinuli su niz od dva uzastopna poraza nakon što su na gostovanju pobijedili Heidenheim sa čak 5-2 u susretu osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Domaćin je poveo 2-0, međutim Augsburg je odgovorio s pet golova u nizu za uvjerljivo slavlje.

Tim Kleindienst je u 17. minuti doveo domaćine u vodstvo, a samo minutu kasnije Jan-Niklas Beste je povećao prednost Heidenheima. Međutim, Augsburg je do kraja poluvremena s tri gola u nizu okrenuo rezultat, a strijelci su bili Philip Tietz (29), Mads Pedersen (40) i Ermedin Demirović (42).

U drugom dijelu Augsburg je zabio još dva gola, Felix Uduokhai je u 64. povećao na 4-2, a konačnih 5-2 postavio je Elvis Rexhbecaj u 88. minuti iz kaznenog udarca. Spomenimo i tri asistencije Fredrika Jensena.

Augsburg je ovom pobjedom skočio na deseto mjesto.