Drama i haos u derbiju Reala i Barselone, umalo nastala opšta tuča (VIDEO)

Nogomet 30. jul 202309:51 0 komentara
Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Fudbaleri Barcelone savladali su Real iz Madrida sa 3:0 u meču punom drame i uzbuđenja, ali i mnogo čarki na terenu i pored činjenice da je odigrana utakmica koja je bila prijateljska.

Ovo je trebao da bude jedan od pripremnih duela pred sam početak sezone, ali to nije bilo tako.

Od samog starta tenzije su bile prevelike i sve je kulminiralo kada je u 40. minutu nastao opšti haos poslije faula Frankieja de Jonga.

Sve se brzo smirilo i meč je nastavljen, a u tom momentu je Barca vodila golom Usmanea Dembelea u 15. minutu.

Vinicius Junior je promašio penal pet minuta kasnije, a drugi gol smo tek vidjeli pred sam kraj meča.

U 85. minutu mladi Fermin Lopez je pogodio sjajno, da bi Ferran Tores u 91. minutu postavio konačan rezultat.

Ovo je treći put da Madrid i Barcelona igraju egzibicioni Clasico u SAD-u, pri čemu su Katalonci pobijedili u sva tri.