Dvije greške, dva gola: Igman savladao Slogu

Nogomet 29. mar 202416:30 0 komentara
N1/F.Z.

Fudbaleri Igmana savladali su dobojsku Slogu rezultatom 2:0 u 24. kolu Premijer Lige Bosne i Hercegovine i barem privremeno pobjegli od opasne na tabeli.

Oba gola došla su iznenađujućim greškama odbrambenih igrača Dobojlija.

U 20. minuti domaći su poveli. Nakon centaršuta sa desne strane, lopta je došla do Redžića koji se gradio u svom petercu, a Hebibović je uspio doći do lopte i lagano je poslati u mrežu za vodstvo Igmana.

Samo dva minuta kasnije Denković je istrčao pred golmana Šćekića u situaciji jedan na jedan, golman Sloge je bio na toj lopti, ali ona mu je ispala iz ruku, te je Denković proslijedio loptu u praznu mrežu.

Sloga nije izgledala kao tim koji je do reprezentativne pauze bio gotovo nezaustavljiv i koji je upisao šest utakmica u nizu bez poraza u Premijer ligi.

Ovom pobjedom Igman je privremeno došao do osmog mjesta na tabeli i ima 26 bodova, dok je Sloga četvrta sa 38.