Džeko postigao novi gol za Fener pa poslao poruku o kojoj će navijači dugo pričati

Nogomet 23. okt 202307:55 0 komentara
Fenerbahce SK

Edin Džeko je postigao novi gol za Fenerbahce u pobjedi svog tima protiv Hatayspora.

U okviru 9. kola turskog šampionata Fenerbahce savladao je Hatayspor rezultatom 4:2 i tako zadržao prvu poziciju sa maksimalnim učinkom nakon 10 kola.

Edin Džeko počeo je utakmicu od prve minute, a trebalo mu je 39. minuta da zatrese ponovo mrežu svog protivnika. Bio je to njegov sedmi pogodak u prvenstvu i ukupno deveti za Fenerbahce od dolaska u Tursku.

Nakon meča, Dijamant je imao jasnu poruku te je poručio “Fenerbahce, moj Fenerbahce” i još jednom pokazao da se fantastično prilagodio u novoj sredini. Navijači su odmah okupirali njegov profil, a bh. fudbaler je zaista velika zvijezda u Turskoj.