Fenerbahce savladao Antalyaspor, fenomenalan gol Cengiza Undera (VIDEO)

Nogomet 03. feb 202419:08 0 komentara
Fenerbahce SK

Fenerbahce je večeras u okviru 24. kola turskog šampionata gostovao Antalyasporu.

Fudbaleri Fenera očekivano su savladali domaći Antalyaspor, a krajnji rezultat glasio je 0:2.

Nisu pretjerano dominirali igrači Fenerbahcea na ovoj utakmici, a domaćini su i nekoliko puta bili veoma blizu postizanja pogotka.

Gosti dolaze do vodstva u 42. minuti, Cengiz Under (Fenerbahce) je sjajno poslao odbijanac u gol uz lijevu stativu nakon što je lopta unutar šestnaesterca dospjela do njega.

Edin Džeko na terenu je proveo 83 minuta, a večeras se nije upisivao u strijelce, no ipak njegova zamjena jeste.

Michy Batshuayi uspio je postići gol pred sami kraj susreta, tačnije u 95. minutu, kada je primio loptu u šesnaestercu, primjetio da je golman izašao s linije te ga fantastično prebacio za konačnih 0:2.