(FOTO) Lice sutkinje obliveno krvlju, incident na meču Betisa i Bilbaa

Nogomet 25. feb 202419:47 0 komentara
CRISTINA QUICLER / AFP / Profimedia

Nogometaši Real Betisa pobijedili su Athletic Bilbao s 3:1 u susretu 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Meč je obilježila povreda pomoćne sutkinje, koja je morala biti zamijenjena.

Chimy Avila je doveo Betis u vodstvo u 13. minuti, a na 2:0 je povisio Yuri Berchiche pogodivši u 38. minuti vlastitu mrežu. Novi problemi za baskijski sastav stigli su u 41. minuti kada je Nico Williams “pocrvenio”.

Ipak, Athletic je s igračem manje u sedmoj minuti nadoknade smanjio rezultat, a strijelac je bio Gorka Guruzeta. U nastavku susreta gledatelji su vidjeli samo jedan gol, Johnny Cardoso je u 67. minuti pogodio za 3:1 i prvu pobjedu Betis u zadnja četiri susreta. Betis je sada šesti s 42 boda, Athletic peti sa sedam bodova više.

No, pobjedu Betisa zasjenila je nesreća koja se dogodila pomoćnoj sutkinji utakmice Guadalupe Porras, koja se sudarila s televizijskim kamerom dok se vraćala na središte terena nakon što je potvrdila gol Chimyja Avile.

Nesretna sutkinja je pala na zemlju, a lice joj je bilo potpuno obliveno krvlju. Betisova liječnička služba odmah je priskočila u pomoć i Porras nije mogla nastaviti utakmicu te je bila zamijenjena, prenosi Index.