Haaland eksplodirao na sudiju: Imali su priliku za pobjedu, a onda je svirao ovo (VIDEO)

Nogomet 04. dec 202307:48
Action Images via Reuters/Lee Smith

Manchester City i Tottenham podijelili su bodove (3:3) u posljednjem susretu 14. kola engleske Premier lige, a nakon susreta bilo je dosta priče o sudijskim odlukama.

Bila je to napeta utakmica u kojoj smo vidjeli čak šest golova, gosti su poveli preko Sona, no samo tri minute kasnije zabio je autogol za povratak Cityja.

Građani su poveli preko Fodena u 31. minuti i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Nakon gotovo 70 minuta igre Spursi ponovno vraćaju stvari na početak preko Lo Celsa, a onda je krenula prava ludnica u završnici susreta.

Domaći su do nove prednosti stigli u 81. minuti kada je Grealish natrčao na prizemni ubačaj Haalanda i zabio za 3:2 da bi na konačnih 3:3 poravnao Kuluševski nadskočivši Akea u 90. minuti.

U 94. minuti Građani su imali čistu gol-šansu za pobjedu i tri boda, sudac Simon Hooper prvo je pustio prednost za City nakon prekršaja nad Haalandom, kji je proslijedio loptu za Grealisha, a ovaj krenuo prema vratima Tottenhama.

Činilo se da će Građani imati čitu gol šansu za pobjedu, a onda je sudac svirao prekršaj. To je žestoko razbjesnilo Haalanda i ostale zvijezde koje su okružile suca.