Haos na poluvremenu: Direktor pokušao ući u VAR sobu zbog penala, novinaru izbili mobitel iz ruke (VIDEO)

Nogomet 13. nov 202322:07 0 komentara
screenshot

Iz Brazila stižu nevjerojatne scene. Corinthians je osvojio sva tri boda na gostovanju kod Gremija (0:1) u sklopu 34. kola tamošnjeg prvenstva, a susret je obilježio haos na poluvremenu.

Gosti su početkom prvog dijela tražili kazneni udarac nakon jednog duela u šesnaestercu Gremia, no sudac i VAR soba odlučili su da to nije dovoljno za najstrožu kaznu.

Sudačka odluka razbjesnila je goste, a posebno direktora Corinthiansa Allesandra, koji je između dva poluvremena otrčao prema VAR sobi i lupao na njihova vrata, no ona su bila zaključana.

Nažalost, nije stalo na tome. Samo koji trenutak kasnije izbio je okršaj između Allesandra i novinara koji je sve snimao. Netko od predstavnika Corinthiansa novinaru je izbio mobitel iz ruke, zbog čega je došlo do verbalne prepirke. Direktor gostujućeg sastava na kraju se “posuo pepelom” i izvinio novinaru zbog svog ponašanja.

Da je Allesandro kojim slučajem i uspio ući u VAR sobu, ondje ne bi nikoga zatekao jer su VAR suci odradili utakmicu iz sjedišta Saveza u Rio de Janeiru…