Huseinbašić pogodio za Njemačku na debiju: Da li će nam ga ELF ukrasti? (VIDEO)

Nogomet 19. nov 202222:48 0 komentara
Printscreen

Fudbaleri mlade selekcije Njemačke pobijedili su 4:2 vršnjake iz Italije, a gol u debitantskom nastupu postigao je potencijalni bh. reprezentativac BiH i fudblaer Kelna, Denis Huseinbašić.

Huseinbašić je bio strijelac u 23. minuti, kada je iskoristio nepažnju odbrane Italijana i sigurno matirao Marca Carnesecchija za rezultat prvog dijela.

Lazar Samardžić u 52. i Kevin Schade u 55. minuti pogađali su mrežu Italije i tada se činilo da su riješili npitanje pobjednika za vodstvo 3:0.

Misimović uvjerava da je “naš”: Huseinbašić na spisku U21 selekcije Njemačke

Matteo Cancellieri za sedam minuta od 66. do 73. minute vratio je Italiju potpuno u utakmicu.

Cittadini I Bellanova pocrvenili su u samo 60 sekundi i Italija je ostala bez dva igrača manje.

Maurice Malone siguran je bio ja konačnih 4:2 iz penala.

Denis Huseinbašić igru je napustio u 75. minuti, kada ga je zamijenio Angelo Stiller.