Inter golom Brozovića slavio u posljednjem kolu, Džeko ušao u drugom dijelu

Nogomet 03. jun 202320:24 0 komentara
MARCO BERTORELLO / AFP

U 38. kolu talijanske Serije A Torino je na svom terenu dočekao Inter, a meč je završen pobjedom Nerrazzura sa 0:1.

Prvo poluvrijeme je bilo izuzetno skromno. Jedinu ozbiljniju šansu Nerrazzuri su pretvorili u pogodak. Lukaku je dodao do Brozovića koji topovskim šutem trese mrežu za 0:1.

REUTERS/Massimo Pinca

U 59. minuti Gagliardini je pokušao udarcem glavom nakon centaršuta iz slobodnog udarca, ali je bio neprecizan. Najbolju šansu domaći su imali u 60. minuti kada je Karamoh nakon jednog solo prodora šutirao, a golman Nerrazzura sjajno brani.

Deset minuta kasnije Sanabria šutira, a Handanović fantastično reaguje. Džeko je mogao do gola u 81. minuti. Lijepo je povukao loptu i dodao do Lukakua koji mu nesebično asistira, a bh. fudbaler pogađa stativu.

Posljednju šansu na meču imao je Sanabria koji propušta nevjerovatnu šansu. Neometan je bio u kaznenom prostoru i katastrofalno šutirao pored gola.