Inter zasjeo na vrh Serije A, Džeki sat vremena igre

Nogomet 15. apr 202221:07 0 komentara
REUTERS/Jennifer Lorenzini

U 33. kolu talijanske Serie A fudbaleri Intera slavili su na gostovanju kod Spezije rezultatom 3:1.

Vodeći gol za Inter zabio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović u 31. minuti.

Prednost Nerazzura je udvostručio Lautaro Martinez nakon asistncije Ivana Perišića. Igrao se 73. minut

Za Speziju je zabio Maggiore u 88. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Sanchez u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Lautaro Martinez.

Inter je ovom pobjedom zasjeo na vrh Serie A sa 69 bodova, dok je Spezia ostala 15. s 33 boda.